GTM43007-B6030-FW(R)
GTM43007-B6030-FW(R)
GTM43007-B6030-FW(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1070-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GTM43007-B6030-FW(R)
Popis
AC/DC CONVERTER 30V 60W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 30V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GTM43007-B6030-FW(R) Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Provozní teplota
-10°C ~ 45°C
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 0,89" V (101,6mm x 50,8mm x 22,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
30V
Proud - výstup 1
2 A