FSP500-50FDB
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP500-50FDB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP500-50FDB
Popis
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 624W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 4 Výstup 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
16 A
Mfr
Proud - výstup 3
41 A
Řada
Proud - výstup 4
500 mA
Aplikace
ITE (komerční)
Typ
Uzavřený
Účinnost
80%
Počet výstupů
4
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 1
3,3V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup 2
5V
Velikost / rozměry
5,90" D x 3,21" Š x 1,59" V (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Napětí - výstup 3
12V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Napětí - výstup 4
-12V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
14 A