FSP850-50FGPH3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP850-50FGPH3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP850-50FGPH3
Popis
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 850W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 4 Výstup 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 1
20 A
Mfr
Proud - výstup 2
20 A
Řada
Proud - výstup 3
70.8 A
Proud - výstup 4
500 mA
Typ
Uzavřený
Aplikace
ITE (komerční)
Počet výstupů
4
Účinnost
80%
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 1
3,3V
Napětí - výstup 2
5V
Velikost / rozměry
8,66" D x 3,21" Š x 1,59" V (220,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Napětí - výstup 3
12V