FSP650-57SAB
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP650-57SAB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP650-57SAB
Popis
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 650W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SFX AC/DC převodníky 4 Výstup 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
20 A
Mfr
Proud - výstup 3
54 A
Řada
Proud - výstup 4
300 mA
Aplikace
ITE (komerční)
Typ
SFX
Účinnost
80%
Počet výstupů
4
Provozní teplota
10°C ~ 40°C
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 1
3,3V
Napětí - výstup 2
5V
Velikost / rozměry
3,94" D x 4,92" Š x 2,50" V (100,0mm x 125,0mm x 63,5mm)
Napětí - výstup 3
12V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cURus, FCC, KC, TUV
Napětí - výstup 4
-12V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
20 A