EAST16084BA8
Číslo produktu DigiKey
1080-1562-2-ND - Páska a cívka (TR)
1080-1562-1-ND - Řezaná páska (CT)
1080-1562-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST16084BA8
Popis
LED BLUE CLEAR 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá LED indikátory - diskrétní součásti 2,8V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST16084BA8 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V
Mfr
Testovací proud
5mA
Špičková vlnová délka
468nm
Konfigurace
Standardní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,50mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,80mm