EAST16084GA1
Číslo produktu DigiKey
1080-EAST16084GA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
1080-EAST16084GA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
1080-EAST16084GA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST16084GA1
Popis
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 527,5nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST16084GA1 Modely
Kategorie
Testovací proud
20mA
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Špičková vlnová délka
518nm
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,50mm
Rozměry čočky
1,00mm x 0,80mm
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V