1210L010/90WR
Číslo produktu DigiKey
18-1210L010/90WRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-1210L010/90WRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-1210L010/90WRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1210L010/90WR
Popis
1210L
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 90V 100 mA Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
1.5 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
15 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1210 (3225 metrický), Konkávní
Napětí - max
90V
Velikost / rozměry
0,127" D x 0,101" Š (3,22mm x 2,58mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)
Vypínací proud (It)
250 mA
Schvalovací agentura
cURus
Max. proud
10 A