SG3225VEN 200.000000M-CJHA6 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
EPSON
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
EPSON
Skladem : 0
Katalogový list
SiTime
Renesas Electronics Corporation
200 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
SG3225VEN 200.000000M-CJHA6
Číslo produktu DigiKey
114-SG3225VEN200.000000M-CJHA6TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SG3225VEN 200.000000M-CJHA6
Popis
XTAL OSC XO 200 MHZ LVDS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
25mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
15mA
Výstup
LVDS
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
3,3V