SIT9365AE-2B3-33E200.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9365AE-2B3-33E200.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9365AE-2B3-33E200.000000
Popis
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
79mA
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-PQFD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Výstup
LVDS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
58mA