XAL335200.000000K
Číslo produktu DigiKey
800-XAL335200.000000KTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XAL335200.000000K
Popis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Odebíraný proud (max)
100mA
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)