PDUMVR30HVNETLX
Číslo produktu DigiKey
PDUMVR30HVNETLX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMVR30HVNETLX
Popis
5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Konektor - AC vstup
NEMA L6-30P
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Napětí - vstup
200V, 208V, 240V
Schvalovací agentura
NOM, UL
Max. proud
30A