PDUMVR30NETLX
Číslo produktu DigiKey
PDUMVR30NETLX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMVR30NETLX
Popis
PDU SWITCHED 120V 30A 24 5-15/20
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Konektor - AC vstup
NEMA L5-30P
Konektor - AC výstup
NEMA 5-20R
Napětí - vstup
100V, 120V, 127V
Schvalovací agentura
NOM, UL
Max. proud
30A