PDUMH15NET2LX
Číslo produktu DigiKey
PDUMH15NET2LX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMH15NET2LX
Popis
PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PDU (jednotka rozvodu energie) Rack, Horizontální
Kategorie
Ochrana proti přetížení
Žádný
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Konektor - AC vstup
NEMA 5-15P
Řada
Elektrické zásuvky
8
Balení
Hromadné balení
Konektor - AC výstup
NEMA 5-15R
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
100V, 120V, 127V
Typ
PDU (jednotka rozvodu energie)
Materiál tělesa
Kov
Způsob montáže
Rack, Horizontální
Délka kabelu
12' (3,66m)
Max. proud
15A