PDUMH20HVL66
Číslo produktu DigiKey
95-PDUMH20HVL66-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMH20HVL66
Popis
3.23.8KW 208/240V SINGLE-PHASE M
Kategorie
Ochrana proti přetížení
Žádný
Konektor - AC vstup
NEMA L6-20P
Elektrické zásuvky
10
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Napětí - vstup
208V, 230V
Materiál tělesa
Kov
Max. proud
20A