PDUMH30HV
Číslo produktu DigiKey
TL2210-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMH30HV
Popis
PDU METERED 208V 240V 30A 16 C13
Konektor - AC vstup
NEMA L6-30P
Elektrické zásuvky
18
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (16), C19 (2)
Napětí - vstup
208V, 240V
Materiál tělesa
Ocelový
Způsob montáže
Rack, Horizontální
Délka kabelu
12' (3,66m)
Max. proud
30A