XVM-315R9345-R
Číslo produktu DigiKey
283-XVM-315R9345-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XVM-315R9345-R
Popis
CAP MODULE 3.4F 315.9V
Podrobný popis
3.42 F Superkondenzátor (EDLC) 315.9 V Modul 380mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
380mOhm
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Kapacita
3.42 F
Velikost / rozměry
17,323" D x 14,843" Š (440,00mm x 377,00mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
2,756" (70,00mm)
Jmenovité napětí
315.9 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C