XLM-62R1137A-R
Číslo produktu DigiKey
283-4786-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XLM-62R1137A-R
Popis
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
130 F Superkondenzátor (EDLC) 62.1 V Modul 6,7mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
6,7mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Řada
Koncovka
Šroubové koncovky
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul
Kapacita
130 F
Velikost / rozměry
24,996" D x 6,937" Š (634,90mm x 176,20mm)
Tolerance
0%, +20%
Výška při usazení (max)
6,862" (174,30mm)
Jmenovité napětí
62.1 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C