SM0125-064-ATH
Číslo produktu DigiKey
2610-SM0125-064-ATH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM0125-064-ATH
Popis
CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 F Superkondenzátor (EDLC) 64 V Modul 8mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
LICAP Technologies, Inc.
Koncovka
Šroubové koncovky
Balení
Krabice
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul
Kapacita
125 F
Velikost / rozměry
16,280" D x 10,866" Š (413,50mm x 276,00mm)
Tolerance
0%, +20%
Výška při usazení (max)
7,126" (181,00mm)
Jmenovité napětí
64 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm