XVM-315R9515-R
Číslo produktu DigiKey
283-XVM-315R9515-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XVM-315R9515-R
Popis
CAP MODULE 5.1F 315.9V
Podrobný popis
5.13 F Superkondenzátor (EDLC) 315.9 V Modul 320mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
320mOhm
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Kapacita
5.13 F
Velikost / rozměry
17,323" D x 14,843" Š (440,00mm x 377,00mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
3,740" (95,00mm)
Jmenovité napětí
315.9 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C