XVM-16R2656-R
Číslo produktu DigiKey
283-XVM-16R2656-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XVM-16R2656-R
Popis
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
65 F Superkondenzátor (EDLC) 16.2 V Modul 22mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
Šroubové koncovky
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Modul
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,846" (21,50mm)
Kapacita
65 F
Velikost / rozměry
9,291" D x 1,803" Š (236,00mm x 45,80mm)
Tolerance
0%, +20%
Výška při usazení (max)
3,051" (77,50mm)
Jmenovité napětí
16.2 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm