SCAP,PBL-25/16.2
Číslo produktu DigiKey
2085-SCAPPBL-25/16.2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCAP,PBL-25/16.2
Popis
CAP 25F 16.2V CHASSIS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 16.2 V Modul, přívodní vodiče 50mOhm
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
Šroubové koncovky
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Modul, přívodní vodiče
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
3,740" D x 2,047" Š (95,00mm x 52,00mm)
Kapacita
25 F
Výška při usazení (max)
2,244" (57,00mm)
Jmenovité napětí
16.2 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C