PBLH-12R0/112ST
Číslo produktu DigiKey
2085-PBLH-12R0/112ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBLH-12R0/112ST
Popis
CAP EDLC 112F 12V UCAP PACK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
112 F Superkondenzátor (EDLC) 12 V Modul 20mOhm při 1kHz 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
Šroubové koncovky
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Modul
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
6,614" D x 1,654" Š (168,00mm x 42,00mm)
Kapacita
112 F
Výška při usazení (max)
3,543" (90,00mm)
Jmenovité napětí
12 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm při 1kHz