PB-5R0V105-R
Číslo produktu DigiKey
283-PB-5R0V105-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PB-5R0V105-R
Popis
CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Podrobný popis
1 F Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 500mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,681" D x 0,354" Š (17,30mm x 9,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
500mOhm při 100Hz