CHP5R0L105R-TW není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
CDA (Zhifengwei Technology)
Skladem : 146
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
CDA (Zhifengwei Technology)
Skladem : 372
Katalogový list
Skladem : 0
1 F Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 200mOhm při 1kHz 2000h při 70°C
CHP5R0L105R-TW
Číslo produktu DigiKey
4688-CHP5R0L105R-TW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHP5R0L105R-TW
Popis
5.0V 1.0F 16*8*18 EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 70°C
Výrobce
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,453" (11,50mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,630" D x 0,315" Š (16,00mm x 8,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,768" (19,50mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200mOhm při 1kHz