HCP0704-4R7-R
Číslo produktu DigiKey
513-1645-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1645-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1645-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCP0704-4R7-R
Popis
FIXED IND 4.7UH 5A 29.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5 A 29,5mOhm Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
29,5mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,268" Š (6,80mm x 6,80mm)
Tolerance
±25%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)