DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
Číslo produktu DigiKey
513-1296-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1296-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1296-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRQ125-101-R
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 410.8 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 102.7 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 170mOhm Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 1.78 A Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRQ125-101-R Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
2.2 A
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Proudová saturace - sériová
1.1 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
170mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
682mOhm
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Stíněný
Počet cívek
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
102.7 µH
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost - v sériovém zapojení
410.8 µH
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
1.78 A
Výška
0,236" (6,00mm)
Jmenovitý sériový proud
892 mA