DRQ127-821-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DRQ127-821-R |
Popis | INDUCT ARRAY 2 COIL 818.1UH SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Stíněný 2 Cívka induktorového pole 3.272 mH Indukčnost - v sériovém zapojení 818.1 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 1,47Ohm Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 650 mA Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DRQ127-821-R Modely |
Kategorie | Proudová saturace - paralelní 1.27 A |
Výrobce Eaton - Electronics Division | Proudová saturace - sériová 633 mA |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 1,47Ohm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový 5,88Ohm |
Stav součásti Aktivní | Stínění Stíněný |
Počet cívek 2 | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Indukčnost - v paralelním zapojení 818.1 µH | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost - v sériovém zapojení 3.272 mH | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm) |
Jmenovitý paralelní proud 650 mA | Výška 0,315" (8,00mm) |
Jmenovitý sériový proud 325 mA |