SRF1260-101M
SRF1260-101M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1260-101M
Číslo produktu DigiKey
SRF1260-101MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRF1260-101MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRF1260-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRF1260-101M
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 400 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 100 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 171mOhm max. Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 1.78 A Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRF1260-101M Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
2.2 A
Výrobce
Bourns Inc.
Proudová saturace - sériová
1.1 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
171mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
656mOhm max.
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Stíněný
Počet cívek
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
100 µH
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost - v sériovém zapojení
400 µH
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
1.78 A
Výška
0,244" (6,20mm)
Jmenovitý sériový proud
892 mA