BK/S500-100-R
Číslo produktu DigiKey
283-2674-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/S500-100-R
Popis
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
0.003
Způsob montáže
Požaduje držák
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Typ pojistky
Stejnosměrný studený odpor
3.8 Ohms