BK/GDC-100MA
Číslo produktu DigiKey
283-BK/GDC-100MA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GDC-100MA
Popis
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
100 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
0.045
Schvalovací agentura
cULus, IMQ
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
2.8 Ohms