1025HC40-RTR
Číslo produktu DigiKey
283-1025HC40-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-1025HC40-RTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-1025HC40-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1025HC40-RTR
Popis
FUSE BRD MT 40A 250VAC 72VDC SMD
Podrobný popis
40 A 250 V AC 72 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1025HC40-RTR Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Vypínací proud při jmenovitém napětí
300A AC, 500A DC
Tavení I²t
400.0
Schvalovací agentura
cURus
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,488" D (4,50mm x 12,40mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0013 Ohms