CB61F40A-TR1
Číslo produktu DigiKey
283-CB61F40A-TR1TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-CB61F40A-TR1CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-CB61F40A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB61F40A-TR1
Popis
FUSE BOARD MOUNT 40A 63VDC 2SMD
Podrobný popis
40 A AC 63 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Vypínací proud při jmenovitém napětí
500A
Tavení I²t
1600.0
Schvalovací agentura
cURus
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,101" Š x 0,101" V (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0009 Ohms