1025HC50-RTR
Číslo produktu DigiKey
283-1025HC50-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-1025HC50-RTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-1025HC50-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1025HC50-RTR
Popis
FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
Podrobný popis
50 A 60 V AC Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Vypínací proud při jmenovitém napětí
600A
Tavení I²t
600.0
Schvalovací agentura
cURus
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,488" D (4,50mm x 12,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0011 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
60 V