RRS20F1ABLKREDNN1P
Číslo produktu DigiKey
141-RRS20F1ABLKREDNN1P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RRS20F1ABLKREDNN1P
Popis
ROCKER, 16A, SPST, ON-OFF, QUICK
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 16A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Modely EDA/CAD
RRS20F1ABLKREDNN1P Modely
Kategorie
Barva - aktuátor - krytka
Červená
Mfr
Značení aktuátoru
Bez značení
Řada
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Balení
Krabice
Napětí osvětlení (jmenovité)
125VAC
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 20,00mm prům.
Funkce přepínače
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V