RRS20F1ABLKREDBLK31P
Číslo produktu DigiKey
141-RRS20F1ABLKREDBLK31P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RRS20F1ABLKREDBLK31P
Popis
ROCKER, 20A, SPST, OFF-ON, QUICK
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 16A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Modely EDA/CAD
RRS20F1ABLKREDBLK31P Modely
Kategorie
Barva - aktuátor - krytka
Červená
Mfr
Značení aktuátoru
I O (I)
Řada
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Balení
Krabice
Napětí osvětlení (jmenovité)
125VAC
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 20,00mm prům.
Funkce přepínače
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V