RRS20F1ABLKBLKWHT3NP
Číslo produktu DigiKey
141-RRS20F1ABLKBLKWHT3NP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RRS20F1ABLKBLKWHT3NP
Popis
ROCKER, 20A, SPST, OFF-ON, QUICK
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 16A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RRS20F1ABLKBLKWHT3NP Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý
Mfr
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Řada
Značení aktuátoru
I O (I)
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 20,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Schvalovací agentura
cURus, ENEC
Jmenovitý proud (A)
Elektrická životnost
10,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V