RP8100RUBBERSEAL
Číslo produktu DigiKey
141-RP8100RUBBERSEAL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP8100RUBBERSEAL
Popis
SEALING WASHER 13.59MM ID BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Těsnicí podložka Černá Série RP8100
Kategorie
Pro použití s/související produkty
Série RP8100
Výrobce
E-Switch
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Zadní nebo přední panel
Řada
Velikost / rozměry
Vnitřní průměr 0,535" (13,59mm) x výška 0,039" (1,00mm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Černá
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C