RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Číslo produktu DigiKey
EG4575-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Popis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Standardní, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT Modely
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Balení
Hromadné balení
Typ a barva osvětlení
LED, Bílá
Stav součásti
Aktivní
Napětí osvětlení (jmenovité)
3,5VDC
Typ
Standardní, Osvětlený
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 13,60mm prům.
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Základní číslo produktu
Stejnosměrné jmenovité napětí
50 V