RP8100B2M1CEBLKBLKRED
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Číslo produktu DigiKey
EG4574-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Popis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Standardní, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKRED Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý, Tlačítko
Mfr
Značení aktuátoru
Bez značení
Řada
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Balení
Hromadné balení
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Stav součásti
Aktivní
Napětí osvětlení (jmenovité)
2,1VDC
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Provedení koncovky
Pájecí očko
Typ
Standardní, Osvětlený
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Obvod
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 13,60mm prům.
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Elektrická životnost
500,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Základní číslo produktu
Stejnosměrné jmenovité napětí
50 V