PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
Číslo produktu DigiKey
141-PVL14FWS16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PVL14FWS16
Popis
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel 110V 2mA ~ 20mA Vodiče - 5,9" (150,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PVL14FWS16 Modely
Kategorie
Napětí
110V
Výrobce
E-Switch
Proud
2mA ~ 20mA
Řada
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Balení
Hromadné balení
Rozměry výřezu v panelu
0,551" (14,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry čočky
8,00mm prům.
Typ
LED
Provedení čočky
Kulatý s plochou horní částí
Barva čočky
Červená
Provedení koncovky
Vodiče - 5,9" (150,00mm)