PVL06FLS11
PVL06FLS11
How Many Poles do you need?
PVL06FLS11
Číslo produktu DigiKey
EG5373-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PVL06FLS11
Popis
LED PNL IND RED CLR 3MM QUCK CON
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená Průhledný 1,8V 20mA Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PVL06FLS11 Modely
Kategorie
Napětí
1,8V
Výrobce
E-Switch
Proud
20mA
Řada
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Balení
Hromadné balení
Rozměry výřezu v panelu
0,24" (6,10mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry čočky
3mm, T-1
Typ
LED
Provedení čočky
Kulatý s plochou horní částí
Barva světla
Červená
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)