PV4F2B011-3R4
Číslo produktu DigiKey
EG5413-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV4F2B011-3R4
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPDT Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PV4F2B011-3R4 Modely
Kategorie
Značení aktuátoru
Bez značení
Mfr
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Řada
Typ a barva osvětlení
LED, modrá/zelená/červená
Balení
Hromadné balení
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VDC
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Typ
Ochrana proti vandalismu, Osvětlený
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Mechanická životnost
1,000,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)
Elektrická životnost
50,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V