KC52A30.001NPS
KC52A30.001NPS
Additional Requirements for Selecting a Switch
KC52A30.001NPS
Číslo produktu DigiKey
EG1951-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC52A30.001NPS
Popis
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otočný přepínač 12 Poloha SP12T 350mA (AC) 125 VAC Montáž na panel, Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KC52A30.001NPS Modely
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Výrobce
E-Switch
Typ aktuátoru
Zploštělý (6.35mm prům.)
Řada
Délka aktuátoru
30,00mm
Balení
Hromadné balení
Pracovní úhel
30°
Stav součásti
Aktivní
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
12
Povrch kontaktu
Stříbrný
Indexové zarážky
Pevný
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor
Počet pater
1
Provedení koncovky
PC vývod
Počet pólů na patro
1
Hloubka za panelem
14,20mm
Konfigurace kontaktů
SP12T
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 9,80mm prům.
Časování kontaktů
Nezkratující (BBM)
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (A)
350mA (AC)