KC52A10.001NPS-ND
KC52A10.001NPS-ND
Additional Requirements for Selecting a Switch
KC52A10.001NPS
Číslo produktu DigiKey
KC52A10.001NPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC52A10.001NPS
Popis
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Podrobný popis
Otočný přepínač 12 Poloha SP12T 350mA (AC) 125 VAC Montáž na panel, Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
KC52A10.001NPS Modely
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Typ aktuátoru
Zploštělý (6.35mm prům.)
Řada
Délka aktuátoru
10,00mm
Povrch kontaktu
Stříbrný
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor
Provedení koncovky
PC vývod
Hloubka za panelem
14,20mm
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 9,80mm prům.
Jmenovitý proud (A)
350mA (AC)