KC52A30.001NLS
Číslo produktu DigiKey
EG1952-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC52A30.001NLS
Popis
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Podrobný popis
Otočný přepínač 12 Poloha SP12T 350mA (AC) 125 VAC Montáž na panel
Modely EDA/CAD
KC52A30.001NLS Modely
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Typ aktuátoru
Zploštělý (6.35mm prům.)
Řada
Délka aktuátoru
30,00mm
Povrch kontaktu
Stříbrný
Způsob montáže
Montáž na panel
Provedení koncovky
Pájecí očko
Hloubka za panelem
18,50mm
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 9,80mm prům.
Jmenovitý proud (A)
350mA (AC)