SMAJ40A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ40A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ40A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ40A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40A-13-F
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ40A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
40V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V