SMAJ40A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6507-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6507-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6507-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40A-TR
Popis
TVS DIODE 40VWM 84VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
84V Svorka 27A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ40A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
27A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
44,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
84V