SMAJ40A/TR13
Číslo produktu DigiKey
13-SMAJ40A/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMAJ40A/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMAJ40A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40A/TR13
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
40V
Průrazné napětí (min)
44,4V