SDT10A45P5-13
Číslo produktu DigiKey
31-SDT10A45P5-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-SDT10A45P5-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-SDT10A45P5-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDT10A45P5-13
Popis
DIODE SCHOTTKY 45V 10A POWERDI 5
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 45 V 10A Montáž na povrch PowerDI™ 5
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
300 µA @ 45 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 5
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
470 mV @ 10 A