BLM03AX121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5622-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5622-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5622-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03AX121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 450mA 230mOhm
Modely EDA/CAD
BLM03AX121SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
230mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
450mA